Oferty Specjalne

Weekend w Holiday

To idealny pomysł na spędzenie niezapomnianych chwil w wyjątkowym miejscu.

Atrakcyjne położenie na terenie Wigierskiego Parku Narodowego oraz wiele innych możliwości spędzenia wolnego czasu w bezpośrednim sąsiedztwie sprawi, że zapomną Państwo o miejskim zgiełku i odpoczną na łonie natury.

 

 

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej najnowszej oferty weekendowej.

Oferujemy pakiet  dla dwóch osób: 2 noclegi, 2 śniadania, parking strzeżony
za kwotę 240,00 zł.


 


Oferta dla Przedstawicieli Handlowych

Jeden nocleg dla jednej osoby za 130 zł !!! a w cenie : śniadanie, obiadokolacja w postaci dania dnia oraz parking strzeżony


Holiday w Starym Folwarku zaprasza wszystkich Przedstawicieli Handlowych do skorzystania z oferty specjalnej. Wszyscy Przedstawiciele Handlowi, którzy skorzystają z minimum jednego noclegu, dodatkowo w tej samej cenie otrzymają: śniadanie, obiadokolację w postaci dania dnia oraz parking strzeżony.


 Zostań naszym stałym klientem

 

Aby uprzyjemnić pobyt w naszym obiekcie i wyróżnić naszych stałych Gości, stworzyliśmy kartę rabatową, która obniża koszty noclegów.

Jeżeli byłeś już Gościem naszego obiektu i chesz otrzymać kartę stałego klienta, wystarczy wykonać dwa proste kroki:

1. Pobrać i wypełnić formularz klienta biznesowego , formularz klienta indywidualnego
2. Przesłać formularz na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego, niezwłocznie wyślemy kartę na wskazany adres w formularzu, która upoważnia do 10% rabatu na noclegi ze śniadaniem w naszym Obiekcie hotelarsko-gastronomicznym Holiday w Starym Folwarku.

 

 


Szczegółowe informacje mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu:
87 566-65-55; Stary Folwark 106